Bosch GAS 35 M AFC Professional 0.601.9C3.100

Priemyselný vysávač s automatickým čistením filtra je vhodný na mokré i suché vysávanie a zaisťuje trvalý a silný sací výkon...
695 €
Garantovaný nákup z StavbaEU.sk

Na sklade • 1 variant4,2 €10 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,99 €99 % • 893 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variantPredĺžená zárukaZdarma99 % • 2 388 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €497 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka3,9 €97 % • 11 765 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma91 % • 1 658 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode5 €465 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €91 % • 186 838 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,6 €95 % • 84 298 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Info v obchodePredĺžená zárukaZdarma97 % • 31 663 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantZdarma96 % • 580 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €98 % • 495 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaZdarma988 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variant4 €92 % • 1 958 recenziíĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variantZdarma100 % • 252 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant4,5 €91 % • 7 668 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 1 008 recenziíĎalšie informácie

GAS 35 M AFC Professional je všestranný vysávač na mokré a suché vysávanie s automatickým čistením filtra, ktoré zaisťuje trvalý a silný sací výkon. Ako certifikovaný vysávač prachovej triedy M podľa normy EU pokrýva vysávanie veľkého spektra prachu a poskytuje vysokú ochranu používateľa. Antistatická výbava (vrátane hadice nezanechávajúcej stopy) zabraňuje vytváraniu statického náboja. Zásobník vysávača dosahuje objem 35 litrov. Vysávač je kompatibilný so systémom Bosch Click & Clean.

Nepretržitý postup práce

Trvalá sacia sila pre nepretržitý a veľmi rýchly postup práce vďaka automatickému čisteniu filtra (AFC). Vysávač plynule reguluje saciu silu. Automatické vypnutie pri dosiahnutí max. hladiny kvapaliny.

Značka

• Dobrá kompatibilita s iným náradím Bosch, rýchle zapojenie hadice
    • Dobre saje
    • Dlhá antistatická hadica v balení
    • Zásuvka, ktorá automaticky zapne vysávač, ked sa zapne zapojené náradie
    • Automatické odklepávanie filtra je predsa len trochu hlasné a treba si na to zvyknúť
    • Asi kvôli tomu odklepu vysávač pri vypínaní spraví dosť hlasné "Brrrrrrrr"
    • Priložené zberné plastové vrece do nádoby sa mi nepodarilo nainštalovať a ani návod moc nepomohol, musel som použiť priložené papierové vrecko
    • Automatický odklep sa nedá vypnúť úplne, pri ďalšom spustení vysávača sa vždy zapne
    • Váha, je dosť ťažký

Veľmi dobrý kvalitný vysávač od Bosch na použitie do dielne.

• Dvojnásobná fitrácia
    • Nastaviteľný ťah
    • Automatický štart po zapnutí náradia
    • Automatické čistenie
    • Hlasová Indikácia problému
    • Zapnutie len vysávača
    • Ťah

Dá sa nastaviť ťah, kontrola ťahu. Prepínať medzi zapnutím a zapnutím s náradím. Dá sa vypnúť automatické čistenie. Nato že je taký drahí som čakal väčší ťah. Od toho má ETA Neptún väčší ťah a obi dve majú saciu rúru 35. Mne sa zdá že automatické čistenie iba klepe a ne čistí, zato robí dosť veľký rámus. Náplní vrece iba do polovice a potom pipa. Nevie fúkať.

• systémové profi náradie
    • veľkosť, ale s tým sa musí počítať pri danom type stroja
    • zanášanie filtra napriek oklepu pri odsávaní prachu z rezania stavebnej suti, potrebné častejšie vysypávanie, nádoby. Ale nie je to nič hrozné.

Produkt určite odporúčam. Cena / kvalita a systémové prepracovanie sú výborné. Oproti môjmu staršiemu Narexu je tento stroj úplné iná liga.

Značka
Prachová kefa
Parketová hubica
Hubica na okná

Praktický transport a uloženie

Možnosť zacvaknutia L-BOXXu predstavuje praktické riešenie pre transport a uloženie pri mobilnom použití. Robustný podvozok pre pohodlný transport s kolieskami, ktoré nezanechávajú stopy.

Praktický transport a uloženie

• 3× 0,35m sacia trubica chromovaná, 35 mm priemer
  • Hadica 5 m, priemer 35 mm, antistatická, s adaptérom na náradie

Obsah balenia

Predĺžená záruka a servis

Získajte trojročnú záruku nielen na vaše sieťové náradie, ale aj na celý váš akumulátorový systém. Ponuka sa vzťahuje na všetko profesionálne náradie, akumulátory a nabíjačky. Zaregistrujte sa tu.

Predĺžená záruka a servis

Na sklade • 1 variant4,5 €100 % • 2 799 recenziíĎalšie informácie

priemyselný vysávač • príkon až 1 380 W • polyesterový plochý skladaný filter • automatické čistenie filtra (AFC) • 3× chrómovaná sacia trubica (0,35 m) • antistatická hadica (5 m; priemer 35 mm) s objímkou pre náradie • súprava podlahových hubíc • štrbinová tryska (250 mm)

Dokumenty

• Kvalitný vysávač
    • Veľká kapacita zbernej nádoby
    • Dobrá kompatibilita s iným náradím Bosch, rýchle zapojenie hadice
    • Dobre saje
    • Dlhá antistatická hadica v balení
    • Zásuvka, ktorá automaticky zapne vysávač, ked sa zapne zapojené náradie
    • Asi kvôli tomu odklepu vysávač pri vypínaní spraví dosť hlasné "Brrrrrrrr"
    • Váha, je dosť ťažký

Veľmi dobrý kvalitný vysávač od Bosch na použitie do dielne.

• Dvojnásobná fitrácia
    • Zapnutie len vysávača
    • Ťah

• systémové profi náradie
    • veľkosť, ale s tým sa musí počítať pri danom type stroja

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant4,5 €100 % • 2 799 recenziíĎalšie informácie

• Dobrý dizajn, ako vo viacero výrobkov
    • Sací ťah po pár použití klesne na 70%. Pre mňa ako pre elektrikára nepoužiteľné.

Vlastním dva tieto vysávače. Na začiatku wau, ťah všetko ok. Asi po 3až 5 stavbách podfukovanie prášenie, ťah klesol a podob. No nič volal som odborníkom v servise bosch, a nič moc mi neporadili, ževraj to nie je možné. Nakoniec som kúpil ten istý že ten pred tým má niečo zle, alebo my sme niečo zle urobili. S novým vysávačom 4stavby a to isté. Verte že sme vyskúšali všetko aj v bosch servise. Nakoniec sme dali vysávač do iného servisu a tam som na vlastných očiach videl koľko ich tam je s tým istým problémom, Opravia to a o pár týždňov ste späť.(ako mi aj povedali 70€) Mám aj starý typ vysávača bosch ten frčí do dnes bez výmeny filtra už 12rokov. Teraz som kupil FLEX VCE 44 L AC a to je úplne iná liga v tejto triede, 8stavieb za sebou a bez výmeny filtra, pevnejšia konštrukcia, redukcia na L-BOXX. Mám kompletné vybavenie Bosch s ktorým som spokojný pre moje elektro potreby a mám toho náradia naozaj dosť od nich, nakoľko mám 8 zamestnancov, ktorý stým robia denne. Bosch profesional je pre mňa veľmi dobré a osvedčené náradie, ale vysávač GAS 35 M AFC sa im naozaj nevydaril !!!!! a nechcú si to priznať inak by nasledovali aspoň typ ako má flex /makita a ďalších, kt majú tuto lepšiu konštrukciu a filtráciu.

• , zakúpené v StavbaEU.sk

Najlepší priemyselný vysávač , za dobre peniaze . Vrelo odporúčam tento produkt.

• profi výrobok
    • systémové príslušenstvo
    • neskutočne premrštená cena
    • dno vysávača mohlo byť nerezové

• Lacné filtre
    • Vyberanie filtra
  • , zakúpené v www.ajtech.sk

Veľmi výkonný vysávač vhodný aj na dlhé vysávanie. Vhodný aj na stavbu a väčšie nečistoty. Som maximálne spokojný...

• Dlouhý kabel 4m a odsávací hadice 5m.
    • Dlouho jsem vybíral jaký vysavač a bohužel jsem vsadil na recenze. Bosch mě docela sklamal ve výkonu a při výměně koncovky na hadici musíte hledat kam ty plastové zpátky strkate ☹️Mám 10let starý Enhell a ten má stejný sací výkon jako Bosch. A při oklepu filtru jsou dost velké a ohlušující rány. Nedovedu jsi představit poslouchat to celý den. Když máte špatný sousedy v paneláku a chcete jim zvedat tlak tak určitě doporučuji a můžou bydlet i o dvě patra jinde . Mám více produktů od Bosche a s nimi jsem velice spokojený ale vysavač se jim moc nepovedl. Asi jsem moc nářeční.

Kvalitní výrobek. Splňuje požadavky na profesionální využití.