Bosch BHN 14090

akumulátorové

• , zakúpené v InterStore.sk

• Saci vykon
    • Dlzka prevadzky
    • Dobre konstruovana nadoba na odpad
    • Vsetky filtre umyvatelne - netreba kupovat papierove a pod.
    • Relativne tichy
    • Dlzka nabijania

Vzhladom na to, ze som tento vysavac bral ako nahradu za dosluhujuci, mal som sancu priamo porovnat dva rozne modely o inych znaciek. Tento vysavac ma podstatne lepsi saci vykon ako ten dosluhujuci, je tichsi a aj robustnejsie stavany. Dlzka prevadzky je velmi slusna aj ked musim sa priznat, ze my ho vacsinou pouzivame ak sa nieco rozsype a nie je toho vela - takze par sekund vysavania 2-3x do dna. Pri takomto pouzivani vydrzi bez nabijania v pohode tyzden. Samozrejme, ze na bezne vysavanie to nie je vhodny model :-)

Typ vysávača
Prevedenie
bezvreckové
Napájanie
akumulátorové

Skvelé pre rýchle bežné upratovanie.
Zabudnite na hľadanie nástenných zásuviek. Akumulátorový vysávač zaisťuje všestranné vysávanie všade. Zariadenie je ľahké, šikovné a perfektné pre rýchle bežné upratovanie. Skvelé aj pre vysávanie interiérov automobilov.

aku vysávač
High Airflow System s vysoko účinnou separáciou prachu
Čas prevádzky: až 12 min
NiMH batérie - šetriace životné prostredie

Hygiena
Umývateľný filter
Zásobník na prach je možné jednoducho odstrániť

Komfort
Farba: tmavá nočná / strieborná
Hmotnosť: 1.2 kg
Rozmery spotrebiča: 138x110x368 mm

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Je ľahký a má dobrý sací výkon.
    • Dlhý čas nabíjania.

Hľadal som stroj na odstraňovanie vlasov a žmolkov z rôznych častí bytu. Na základe recenzií som si vybral tento ručný vysávač. Som s ním veľmi spokojný.

• , automaticky preložené z Compari.ro
    • Je to veľmi dobré
    • Žiadne nevýhody

Dobrý rozsah. Jednoduché používanie

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dobrý výkon, ľahko sa čistí.

Spoľahlivý stroj, ktorý stojí za tú cenu.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Prekvapivo vysoký sací výkon, tichý, ľahký.

Vernosť značke

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Sací výkon je dobrý. Vďaka prídavnej pripojiteľnej hlavici zachytáva prach a omrvinky aj z malých medzier.
      • Nemám skúsenosti.

Doteraz som nebol nikdy sklamaný z výrobku BOSCH. Tento produkt som si vybral kvôli jeho pomeru ceny a kvality.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Ľahko sa čistí a udržiava.

Produkt je pre mňa dostatočne dobrý.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
          • Nabíjanie trvá dlho, 16 hodín? V roku 2020 to rozhodne nie je normálne.

Vysáva veľmi dobre, určite trvá dlhšie ako 12 minút, kompaktný, stačí ho vybrať a použiť, nie je potrebné stráviť pol hodiny rozbaľovaním a zostavovaním tradičného vysávača, v našom dome ho nahradil, pretože v byte nie je koberec. S malou hlavicou, ktorú dali, sa dostanete asi všade, vysávam s ňou motor môjho bežiaceho stroja, pretože sa v ňom valí prach, psie chlpy a manželkine vlasy.

• Plní svoju úlohu.
          • Je to drahé... Kúpil som si ho za 18, poslali mi e-mail, aby som produkt zhodnotil. Prejdem na recenziu a vidím, že v súčasnosti je to len 14 000 ft... Fas. a. Ale nemá to nič spoločné s výrobkom.

Nemám s čím porovnávať, pretože nie som veľký vysávač omrviniek. Takže nepíšem hlúposti.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Dobrý produkt. Veľmi silno naštve. Môj predchádzajúci vysávač na omrvinky bol slabší ako tento, tu musíte niekedy pridržiavať obrus, pretože sa pri vysávaní dvíha.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Dobrá cena, ľahké a ľahko použiteľné značkové zariadenie.