Bosch BGS 05A220

BOSCH BGS05A220 Séria 2, Bezvreckový vysávač, modrá Kompaktný s presvedčivým výkonom vysávania. 5 dôvodov na kúpu: Hygienický filtračný systém: vypúšťaný...
Garantovaný nákup z MALL.SK

D
Trieda účinnosti vysávania tvrdých podláh
Napájanie
káblové

Tento vysávač sme kúpili rodičom, lebo ho máme doma aj my a veľmi sme si ho obľúbili. Je ľahký, akurát do ruky, výborne saje, dobre sa ním manipuluje a výhodou je aj priesvitna časť, kde sa zbiera odpad. Tú ľahko odpraviť a vyprázdniť. Nie je priveľmi hlučný. A k tomu za super cenu.

• S tovarom som spokojná
  • , zakúpené v OKAY.sk

• ľahko sa vyprázdňuje, netreba vrecká na prach, šikovný do ruky
    • slušná cena
    • Menej príslušenstva, ale dajú sa použiť časti zo starého vysávača

Typ vysávača
Trieda účinnosti vysávania tvrdých podláh
Napájanie
káblové

BOSCH BGS05A220 Séria 2, Bezvreckový vysávač, modrá
Kompaktný s presvedčivým výkonom vysávania.

5 dôvodov na kúpu:

• Hygienický filtračný systém: vypúšťaný vzduch je čistý a prefiltrovaný.
  • Technológia AirCycle: pre vysokú účinnosť vysávania vďaka silnej odstredivej sile.
  • Kompaktný dizajn: pohodlné čistenie vďaka malým rozmerom a ľahkému dizajnu. Ale s veľkou nádobou na prach.
  • Tlačidlo napájania: vysoká účinnosť a plný výkon jediným dotykom.
  • Ergonomický dizajn: Pre ľahké prenášanie, manévrovanie a skladovanie.

Výkon

• Výkonne, čisto a rýchlo. A žiadne vrecko. Žiadne ďalšie náklady.
  • Nový inovatívny HiSpin motor s aeorodynamickými lopatkami a perfektne kalibrovaným prietokom vzduchu pre veľký zber prachu s nízkou spotrebou energie.

Hygiena

• Vysoko účinný systém separácie prachu
  • PureAir hygienický filter pre čistejší vzduch vyfukovaný z vysávače. Umývateľný - žiadne ďalšie náklady.

Komfort

• kompaktná veľkosť
  • Hmotnosť 4.4 kg (bez príslušenstva)
  • Jednoduché vyberanie a vyprázdňovanie zásobníku na prach
  • Ergonomická rukoväť
  • Zásobník na prach s objemom L
  • Teleskopická trubka
  • Koliesková sacia hubica s prepínaním
  • 2-dielne príslušenstvo: tryska na madrace a tryska na škáry
  • Odkladacia a parkovacia poloha
  • Automatické navíjanie kábla
  • Akčný rádius: 9 m
  • 2 pevné kolieska a jedno otočné
  • Hlučnosť: 78 db(A)
  • Meranie a kalkulácia hodnôt zodpovedá smernici (EU) č. 666/2013.
  • Merania a kalkulácia hodnôt, ktoré nie sú detailne popísané v tejto smernici, sú prevedené podľa EN 60312-1:2017.

Top 8

• rozmery spotrebiča 314 x 268 x 381 mm
  • filtračný systém bez vrecka
  • Objem prachu, vrecko/bez vrecka 1,5 l
  • hmotnosť spotrebiča bez príslušenstva k vysávaču okrem tela spotrebiča 4,4 kg
  • akčný rádius 9 m
  • navíjanie kábla automatický
  • počet kolies 2 veľké r. kolesá/1 riadiaci valec
  • Hmotnosť netto 6,3 kg

Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 149 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Malý lehký, bezsáčkový vysavač, méně hlučný, než náš předchozí vysavač, takže celková spokojenost.
    • , prevzaté z Heureka.cz
      • Vysavač je lehký, skladný, dobře vysává, cena přiměřená.

Trochu nelogické rotahování teleskopické trubice, uchycení speciální štěrbinové hubice na trubici (je sice po ruce, ale každou chvíli s ní o něco zavadím).

• , prevzaté z Heureka.cz

Výhodou je, že vysavač je malý, krásně se s ním pracuje. Byla jsem překvapena tím, že je méně hlučný, vysává perfektně. Líbí se mi barva a ta velká kola, jezdí skoro samy. Nevýhodu jsem neshledala.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Tichý
        • Výkonný
        • Malý
        • Elegantní

Jsem velice potěšen

• S tovarom som spokojná
        • , automaticky preložené z Arukereso.hu
          • Tichý, ľahko sa pohybuje, ľahko sa vyprázdňuje nádoba na prach.
          • Žiadne odsávanie.
          • Filter sa veľmi rýchlo upcháva, musíte ho čistiť každú polhodinu, aby ste vôbec dosiahli nejaké sanie.

Snažili sme sa ho používať šesť mesiacov, ale moja upratovačka mi povedala, aby som ho poslala späť. Stratil svoju saciu silu, len sem-tam vytlačí omrvinky, ale neabsorbuje ich. Navyše sa filter veľmi rýchlo upchá, počas upratovania rodinného domu ho musíte čistiť trikrát a potom už nič nevysaje.

• , automaticky preložené z Pazaruvaj.com
          • Veľmi výkonný, ak práve to hľadáte vo vysávači. Žiadne vrecko, filter je umývateľný vodou.
          • Filter má veľmi veľa častí, ktoré sa dajú rozobrať na umývanie, čo je trochu nepríjemné. Je príliš výkonný a nemôžete to povedať skôr, ako ho odovzdáte doma, a po použití ho nemôžete vrátiť. V mojom prípade to skončilo ako nepoužiteľné.

Super výkonný vysávač. Nefunguje dobre na kobercoch a nemá možnosť znížiť výkon. Musím s ním doslova zápasiť, aby som vyčistil podlahy alebo koberce.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
          • Je to veľmi dobre nasávajúce. Jednoduchá manipulácia. Malá hmotnosť.
          • Môžem ho odporučiť.
          • Nemôžem.

Veľmi dobré odsávanie, ľahké zariadenie.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
          • Dobrá odolnosť, ľahko sa čistí.
          • Zatiaľ o tom neviem.

Vynikajúce, kúpil by som to znova...