Bosch BBHL21840

Do auta
    Napájanie
    akumulátorové
    Diaľkové ovládanie na rukoväti

tyčový vysávač 2 v 1 • bezdrôtová prevádzka • výdrž až 40 minút na nabíjanie • 2 rýchlosti • vhodný na všetky povrchy • nabíjanie cca 5 hod. • umývateľný filter • systém Easy Clean pre jednoduché čistenie Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , automaticky preložené z Heureka.cz

Výkon je obrovský, ľahký. Perfektný darček pre mamu. Mám ho aj ja a som veľmi spokojná. Vrelo ho odporúčam.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Pekné
      • Sací výkon rosiča je slabý a neustále sa upcháva.

Bohužiaľ som sa neskoro pozrel na zahraničné recenzie, existuje veľa problémov s ním pre ostatných. Neodporúčam.

• , automaticky preložené z Compari.ro
      • Napájanie z batérie, vždy pripravené na akciu

Na miestne rýchle čistenie

• , automaticky preložené z Heureka.cz

nič moc, som si istý, že sú lepšie, tentoraz som si nevybral príliš dobre. Rýchlo sa vybíjal, dlho sa nabíjal, dokonca trucoval, po nabití nechcel naštartovať, rozmýšľal som, že ho vrátim, možno sa to podarí.

• , automaticky preložené z Heureka.cz
          • Vysávač som dostala na Vianoce a momentálne je na tretej reklamácii. Odporúčala by som ho niekomu, kto vlastne nepotrebuje vysávať.

Vysávač som dostala na Vianoce na každodenné upratovanie. Doma máme domáce zvieratá, takže som chcela, aby sa rýchlo upratalo. Prvý sa vyprázdnil do 14 dní. Dostala som nový. Ďalší vydržal 2 mesiace, ten postupne strácal výkon, trvalo sa upchával. Dostal som novú batériu. S opraveným vysávačom som takmer nečistil, len trochu a stále prestal vysávať. Skrátka, šetrite peniaze, je to šmejd.

• , automaticky preložené z Compari.ro
          • Je to 2 v 1 ( ručný vysávač je veľmi užitočný )
          • Žiadny kábel - veľmi dobrá mobilita.
          • Na udržiavanie čistoty v dome je veľmi dobrá. Vysával som aj na koberci s krátkym vláknom a je to účinné, rotačná kefa robí prácu dobre.
          • Čas nabíjania je krátky.
          • Nemeral som to, ale batéria sa vybíja pomerne rýchlo, našťastie sa nabíja rovnako rýchlo.
          • Kapacita boxu na neporiadok je trochu malá.
          • Vybral som si tento model 2v1, kto chce väčšiu kapacitu a väčší výkon, môže si vybrať model pre športovcov.

Tento vysávač som si kúpil na údržbu čistenia. Vybral som si tento model, pretože bol 2 v 1 a pretože sa mi páčila cena a výkon.

• , automaticky preložené z Compari.ro

Vynikajúci vertikálny vysávač, ktorý jemne vysáva prach, mačacie chlpy alebo spadnuté kamienky zo steliva, a to aj na 1. stupni. Veľmi dobrá autonómia, na jedno nabitie vysaje 2× byt s rozlohou 65 m2. Zjavne sa používa v kroku 1. Skvelé na udržiavanie čistoty, najmä keď máte mačku a dvojmesačné dieťa. Ručný vysávač je pomerne výkonný. Tento produkt vrelo odporúčam.

• , automaticky preložené z Compari.ro
          • Batéria vydrží pre byt so 4 spálňami, 2 kúpeľňami, 2 balkónmi a chvostovou hlavou v režime turbo, takže to stačí.
          • prvý stupeň takmer nie je na nič... Myslím, že ho nikdy nepoužijem

Vynikajúci, dobre vysáva, aj keď je napájaný z batérie, má určitý výkon, ak chcete výrobok 2 v 1, vezmite si ho s dôverou, neočakávajte, že bude tak silný ako káblový, klamete sa, je to ideálne na rýchle vysávanie okolo domu.