Black & Decker DVJ 325 BFS

• Výkon: 22-35 W

Bezsáčkový

1zákazník odporúča produkt
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Vysoký výkon, dobrý čas prevádzky, praktický dizajn, prevonia vzduch počas používania.
    • Zatiaľ žiadne.

Práve slabý výkon starého vysávača ma podnietil k tomu, aby som vyskúšal toto nové zariadenie, ktoré bolo prezentované ako silnejšie a účinnejšie vo všetkých svojich funkciách.

• , zakúpené v K24.sk

výborný výkon

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Môj druhý vysávač na omrvinky, ale je to o triedu lepší ako ten predchádzajúci, ktorý bol
    • Philips FC6142/01 a ten je len o 6000 ft drahší. Rozdiel je v tom, že tento sa môže používať na sucho, zatiaľ čo Philips sa môže používať na mokro.
    • Silné sanie, ( naozaj silné, nie len hladenie ) indikátor nabitia batérie, pekne padne do ruky. Budem ho používať aj pre auto.
    • Zatiaľ som nenašiel žiadne nevýhody, možno to mohli urobiť v jednom kroku.... 31. októbra 2019.

Som veľmi spokojný! Konečne vysávač na omrvinky, ktorý má výkon!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dva prevodové stupne sú užitočné ! Veľmi silný sací účinok !
    • Nestabilný držiak na stenu ( zlé umiestnenie ) Vypnúť ho môžem len zapnutím turba !

Silný sací účinok. Vypínanie sa uskutočňuje cez prevodovku turba, aj keď nechcem zapnúť turbo ! Je dobré, že má držiak na stenu , ale umiestnenie v ňom je veľmi nestabilné (veľmi sa kýve a pri vkladaní musíte byť opatrní ! ) Zatiaľ mám s ním len krátkodobú skúsenosť . kúpu neľutujem !

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Nikdy predtým som nemal vysávač na omrvinky, ale myslím, že na svoju veľkosť vysáva veľa.
    • Veľmi hlučný, najmä pri vyšších rýchlostných stupňoch.

Na základe opisov a recenzií som sa rozhodol kúpiť si ho.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Super. Všetko absorbuje, ľahko sa čistí, praktické skladovanie. Zoberte ho a choďte. Zbiera vlasy, mačacie chlpy, stelivo.
    • Ak ho chcete prirovnať k vysokovýkonnému vysávaču so šnúrou, nekupujte si ho, pretože na to nie je určený. Je to jej doplnok.

Vybral som si ho na základe popisu a recenzií zákazníkov.

• Má veľmi silné srdce.
    • Časť s odsávacou hlavou sa dá odobrať bez toho, aby ste ju museli veľmi ohýbať.
    • Má dve rýchlosti.
    • Indikátor nabíjania je veľmi užitočný, takže ho nemusíte vždy nabíjať.
    • Vie všetko, čo potrebuje vedieť!

Jeho technické parametre sa mi zdali veľmi sľubné, a preto som si ho vybral.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • To je pekné !!!Dràga, ale je radosť s ňou pracovať.

Poklad do kuchyne