Rowenta RH8871

jednoduché čistenie
    zatiaľ som s výrobkom veľmi spokojná

• , zakúpené v najtovar.sk

• Vaha a manipulacia

Dobry, ale kto hlada lahky vysavac s velmi sikovnou manipulaciou, odporucam hladat nieco ine. Mozno aj na ukor slabsieho vykonu.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

Vysávanie
suché

TYČOVÝ VYSÁVAČ RH887101

Popis produktu:

Najúčinnejší tyčový bezvreckový vysávač vďaka cyklónovej technológii

Rovnaká účinnosť vysávania ako klasický vysávač

Delta vision: LED diódy osvecujú vysávanú plochu

Nové lítiové akumulátory s dlhou životnosťou

Krátky čas nabíjania 6 hodín

Až 2x dlhšia životnosť oproti NiMh akumulátorom

Indikátor výdrže batérie

LED diódy po oboch stranách hlavice

Vysoko účinná ultra tenká sacia hubica Delta - ešte lepší vysávaní v ťažko prístupných miestach

Extrémne výkonná rotačná kefa až 6200 ot . / min .

Jednoduchá údržba

Vyberateľná turbokefa

Jednoduché vyprázdňovanie nádoby na prach

Krátky čas nabíjania - 6 h , kontrolka nabíjania 3 rýchlosti ( min / medium / turbo ) - optimálny prietok vzduchu podľa typu povrchu ( chúlostivé , tvrdé podlahy, koberce )

Výdrž akumulátorov až 55 min , ( r1: 55 / r2: 35/r3: 30 min )

Typ akumulátorov LiOn , 25,2 V

Vysoko efektívny systém Air Force Cyclonic s rýchlosťou prietoku vzduchu až 120 km / h zaručujúci dlhodobý výkon na vysokej úrovni

Bez kábla , bez vrecka

Kapacita zásobníka 0,5 l

Penový filter

Parkovacia pozícia - samostojící

Hmotnosť: 3,41 kg , pri manipulácii: 1,01 kg

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Kladnu recenziu na tento vysavac som uz napisal.
    • Vsetko plati co som pisal.
    • Po roku pouzivania cca 5 minut denne sa neskutocne ale neskutocne vyvaklali hlavne kolieska. Doslava sa ten plast vydrel kolieska su takmer v 45 stupnovom sklone a nasledne cela hubica je nizsie a nici sa tym gumove tesnenie ktore je dookola lebo sa sucha po zemi namiesto koliesok ktore stoja za prd.
    • Pouzity nekvalitny plast. Za tu cenu mohly byt kolieska na loziskach.
    • Ide na reklamaciu som zvedavy na vysledok. Dam vediet v dalsej recenzii.

Super vysavac od ktoreho som ocakaval aspon 3 rocnu plnu funkcnost. Bohuzial po roku odisla velmi dolezita mechanicka cast na opotrebenie ktore nezodpoveda tak malemu zatazeniu.
    Uz len koly tomuto problemu neodporucam kupu. Inac je super.
    Ak mi to aj vyreklamuju do roka a cize uz po zaruke bude K.O. znova.

• Bezsnurovy
    • Vykonny
    • Rychle nabijanie
    • Lahko ulozitelny
    • Cistenie...vyprazdnovanie
    • Osvetlenie
    • Dizajn

Som maximalne spokojna. Odporucam kazdemu kto hlada pre kazdodenne udrziavanie poriadku v byte vysavac ktory je skutocnym pomocnikom pre cloveka.

• rýchle nabíjanie

• , zakúpené v HEJ.sk

• výdrž batérie
    • výkon vysávania
    • osvetlenie vysávacej hubice
    • trvá nejaký čas, kým si zvyknete na trojuholníkový tvar sacej hubice

Výborný pomocník na rýchle povysávanie hladkých podláh. Skvelý výkon a výdrž batérie. Možno by som preferovala rovnú saciu hubicu, ale na trojuholníkový tvar sa dá časom zvyknúť a do rohov miestnosti je v tomto prípade tvar ideálny. Odporúčam.

• , zakúpené v HEJ.sk

• sacia sila
    • podsvietenie
    • rotačný kartáč

Som v celku spokojná, odteraz rada vysávam pri prítmi, pekne vidno koľko je kde prachu ked to osvetlí vysávaný priestor, chce to trošku zvyk ked je človek zyknutý na klasický vysávač a čo by sa mohlo nejak inač vyriešiť je ten kartáč. Mám dlhovlasú dceru a po každom vysávaní je tam kopec vlasov obtočených, ktoré nejdú inak dole len poprestrihovať. Tak to je taká nepríjemná zábava (aspoň pre mňa). Ale zas na druhej strane viem, že mi ich pekne povysávalo :-)

• Flexibilita
    • Trocha cena
    • Trocha hlucnost

Inak spokojnost, 98%

• , zakúpené v Andrea Shop

• rychle vysavanie bez kablov, vzdy poruke, vysava bez problemov, vydrzi cca tyzden nabity, vysavam s nim kazdy den
    • zatial ziadne

odporucam , vyborny pomocnik na kazdy den

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

• bali sme sa baterkoveho vysavaca, ale saje naozaj dokonale
    • dokonca aj posvieti na vysavanu oblast

nemame nikde koberce, teda neviem to ohodnotit jako to vysava koberec, ale podlahu naozaj vysava dokonale, lepsie jako normalny kablovy vysavac