Recenzie Rowenta RH 8771

Produkt získal ocenenie

• Award

(83 z 89 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú )

Na úvod vysvetlím myšlienkové pochody vedúce ku kúpe výrobku. Máme tmavé parkety kde je vidieť na svetle každý vlas, omrvinku či prach. Po pozametaní metlou sa rozvíri prach a hneď to sadá späť a vysávač je otravný stále ťahať šnúru a ten čo máme hučí ako krava a z nechuťou to človek vyťahuje a o vý... Zobraziť celú recenziu

Všetky recenzie Rowenta RH 8771

www.test-vysavaco...

Pridané: 22. marca 2016

Test vysávačov 2016 - Najlepší vysávač - Najprehľadnejšie testy vysávačov

Na tomto webe sme pre vás pripravili test vysávačov 2016. Môže vám pomôcť pri jeho výbere a možnosť jednoducho si vysávač priamo aj objednať. Nasleduje samotný test vysávačov 2016 rozdelený na test vreckových, aku ručných a robotických vysávačov.

Celá recenzia na www.test-vysavaco...
Alexxx

Alexxx

Pridané: 23. februára 2016

• Dobry saci vykon
  • Rychlo vybije sa- maximum 30 minut.

Odporucam. Kvalita upratovania je vyborna. Je to zabava ☺

dominik.jenik

nováčik

dominik.jenik

Pridané: 6. januára 2016

• vysavac zoberie do ruky aj manzelka
  • prakticka nadoba na prach
  • rotacna kefa pre lepsie vysavanie koberca
  • vydrz baterie - na stredny vykon cca 2x 80m2
  • bez kabla
  • mala hlucnost na strednom stupni vykonu

Po zhoreti motoru stareho vysavaca Daewoo pri vybere produktu som sa rozhodoval medzi klasickym, tycovym a robotickym vysavacom. Roboticky vysavac som vylucil, kedze v cenovej hladine do 200 eur nie je na trhu vysavac, ktory by dokazal obstojne povysavat. Po precitani recenzii som chcel vyskusat vyhody tycoveho vysavaca.

Vysavac je velmi prakticky, stoji po ruke v kuchyni, na dennej baze s nim pratame po dvoch psoch.

Vysavanie jedineho koberca ktory mame je velmi pohodlne a ucinne vdaka rotacnej kefe.

V porovnani so starsim vysavacom Daewoo je praktickejsie riesena nadoba na prach, aj napriek mensiemu objemu sa do nej zmesti rovnake mnozstvo odpadu.

ivan0066

Pridané: 1. januára 2016

• Super cena-výkon

Starý Zepter doslúžil a manželka si túto Rowentu nevie vynachváliť.

Milan

vynikajúci pomocník

Barbora

Barbora

Pridané: 24. novembra 2015

• Tvar hlavice, vysoký výkon, 3 stupne výkonu, veľký zberný kôš, výborné a čisté vysypávanie zberného koša, dlhá výdrž, dobrá cena.
  • Hmotnosť, ale aspoň človek pocvičí :-)
  • Chýbajúci pedál na očistenie kefy

Môžem len a len odporučiť. Mali sme už elektrolux ergorapid 2v1, rowentu 24V a teraz sme kupili Elektrolux ULTRA POWER.
Takže máme toho trošku poskúšaneho. Rowenta jednoznačne vyhráva. Žijeme v zahraničí a žiaľ sa tu Rowenta uz nedováža, potom ako už začala zlyhávat batéria, sme museli kúpiť nový a keďže Rowenta tu nie je, tak sme šli opäť do elektroluxu (CHYBA). Ale čo už... keby som mohla kúpiť, okamžite idem opäť do Rowenty ale novej 25,2 lithium. Tá bude určite opäť super.
Máme zvieratká a Rowenta nikdy nesklamala.
Môžem povedať, že je to pohodlné vysávanie a vyrovná sa aj klasickému vysávaču.

Pridané: 16. novembra 2015

Zakúpený v HEJ.sk

• šikovný pomocník v domácnosti
  • batéria vydrží dlho

šikovný pomocník v domácnosti
batéria vydrží dlho

Lenka

Pridané: 6. novembra 2015

Zakúpený v HEJ.sk

Vysavac odporucam,je to skvely pomocnik vzdy po ruke. Vydrzi naozaj tolko min.kolko pisu. Lepsie som si ani nemohla vybrat,som s nim velmi spokojna.

Sorley

Pridané: 19. októbra 2015

Zakúpený v Andrea Shop

• nízka hlučnosť, vysoká rúčka, hlavica do V
  • menší zásobník na špinu

Dajú sa s ním vysávať aj rohy miestnosti, baterka vydrží povysávať celý byt

Dušan Krišťák

Pridané: 15. októbra 2015

• vysoký výkon
  • prijatelna cena

Z ponuky tyčových vysavačov sa mi najviac pačil

Overený zákazník Nel

Galina

Pridané: 4. júla 2015

Zakúpený v Nel

• Dobry vykon a dobra manipulacia s hlavicou vysavaca
  • Ked su v domacnosti dlhe vlasy,velmi rychlo sa natocia na kefu vysavaca a je potrebne ju dlho cistit-da sa to jedine prestrihat noznicami a povyberat.

Vyborny vysavac pre kazdodenne pouzitie. ´´ k ruke ´´ , aby bola zabezpecena cista podlaha,avsak nesmiete mat v domacnosti dlhe vlasy.Potom cistite kefu vysavaca dlhsie,ako vysavate...

Jana Kimpanová

Pridané: 15. júna 2015

Zakúpený v HEJ.sk

• skladný, samostojaci, rýchle vysýpanie prachu jedným ťahom, vždy poruke
  • trochu ťažší

odporúčam aj ostatným :-) som spokojná

Katalin

Pridané: 14. mája 2015

(Upravené 14. mája 2015)

Zakúpený v Andrea Shop

• Hlavne vzdy je po ruke..
  • Dost dobra sacia schopnost.
  • Pekny dizajn.
  • Dost tazky vysavac,tazsia manipulacia,ale trochu fitnesu nezaskodi.

Oproti klasickym vysavacom mensia sacia schopnost a tazsi vysavac.Podla mna nevydrzi 40min. vysavania,ale velmi je dobre ,ze vzdy je po ruke co u mna bol hlavnym dovodom.Ale zazraky zato necakajte,pre mna trochu sklamanie,cakala som podla ostatnych recenzii viac....Ale ked chcete vys.na kazdodenne rychle pouzitie tak odporucam....

Pridané: 30. apríla 2015

• Dobry saci vykon. Dobre vysava aj v rohoch.
  • Neda sa odpojit rucny vysavac.

Kvalitny produkt

Award

www.produktroku.sk

Pridané: 18. februára 2015

PRODUKT ROKU 2014

Finalista súťaže ProduktRoku 2014, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov.

Celá recenzia na www.produktroku.sk

Pridané: 11. februára 2015

Zakúpený v HEJ.sk

Jednoduche a prakticke ovladanie, pouzivame na plavajucu podlahu a na nu je 100%tny.

Ivana

Pridané: 29. decembra 2014

• Super vysavac maximálna spokojnosť
  • Nič

Odporúčam

nika

nika

Pridané: 26. decembra 2014

• dokonale povysáva dlažbu, laminátovú podlahu aj bežné nízke koberce
  • ľahké vysypanie zásobníka na smeti
  • kedykoľvek poruke
  • žiadne káble
  • 3-výkonové stupne
  • tlačítko zapnete, a nemusíte ho držať ako u iných výrobcov
  • je trošku tažší, ale je na kolieskach, takže dá sa...

Mám ho pár dní, a je úplne perfektný. Funguje lepšie ako som čakala. Za 10-15 minút mám povysávaný celý byt, stále je čisto. Predtým som uvažovala nad robotickým, ale kvalitné stoja strašne veľa, a po čítaní recenzií som zmenila názor. Moce sa mnohokrát okolo smetí a nezoberie ich, a dlho to trvá, kým všetko dokončí. Týmto vysávačom si sama rýchlo obehnem celý byt a hotovo. Niekedy aj viackrát za deň, hlavne v kuchyni, kde sa často natrúsi... Som veľmi rada že ho konečne mám. Dúfam že batéria vydrží čo najdlhšie. Ak raz doslúži, určite si kúpim znova a túto značku. Je proste super, škoda, že som si ho dávnejšie nekúpila.

alena janoviakova

Pridané: 25. decembra 2014

(Upravené 25. decembra 2014)

• Mam ho par dni - spokojna

Pridané: 30. novembra 2014

Zakúpený v NAY Elektrodom

• sacia sila
  • vaha vyrobku

silny vysavac, ale aj tazky do jednej ruky

Pridané: 26. novembra 2014

vyborny vyrobok vrelo odborucam

Michal

nováčik

Michal

Pridané: 13. novembra 2014

(Upravené 13. novembra 2014)

• Presne co som hladal
  • Silny tah (toto ma prekvapilo)
  • Vynikajuci na plavajucu podlahu + par kobercov (nie vysoky vlas), specialne ak mate plznuceho psika, alebo iny zdroj chlpov
  • nie je mozne vypnut rotacnu kefu, ktora potom casto 'zozerie' mensi behun
  • obavam sa kolk je Ni-Mh bateria schopna vydrzat (1-2roky?) a kolko bude stat vymena

Idealny pomocnik do bytu, ktory designovali soudruzi z NDR. S klasickym vysavacom to bolo ciste zufalstvo v kazdej izbe zapajat kabel niekam do nelogicky umiestnenej zastrcky. S tymto vysavacom povysavany cely byt za 10minut (82 stvorcov). Musim podotknut ze mame v celom byte plavajucu podlahu + 2 mensie koberceky.

Tvar hlavice bol na prvy pohlad viac nez netradicny, ale po case som nechapal, ako som mohol vysavat klasickym vysavacom. Perfektne saje spinu vdaka priehlbinam, specialne pri stenach, alebo popri soklovych listach na kuchynskej linke. Kefa zase zabezpeci aby sa povysaval aj zelektrizovany prach prichyteny na podlahe.

Velmi sikovna pomocka, ci uz pri vysavani celeho bytu, alebo pri ceztyzdnovej udrzbe. Staci len zorbat a vysat a je to. Ziadne kable, ziadne problemy.

Pre zariadenie som sa rozhodol po prezreti par desiatok recenzii na nete. Povodne som rozmyslal nad Electroluxom, nastastie som ho nezobral. Videl som ho potom u znamych nazivo, je to skor mechanicka metla ako vysavac. V porovnani tato Rowenta spinu naozaj aj vysava.

Pridané: 29. októbra 2014

Zatial veľká spokojnosť,akurát trochu ťažší.

alky

Pridané: 25. októbra 2014

• hlučnosť
  • manipulácia
  • účinnosť a vyprázdňovanie
  • neviem

výborný produkt za rozumnú cenu

Nada

Pridané: 13. októbra 2014

Zakúpený v HEJ.sk

• Vysávač je stále v pohotovosti, vysáva sa s ním pohodlne.
  • Mohol by mať aj nástavec na menej prístupné miesta v byte.

Produkt som si vybrala po dôkladnom výbere na základe odporúčaní.
S produktom som spokojná a odporúčam ho aj ostatným.

mimi

Pridané: 21. augusta 2014

Zakúpený v Shoppie.sk

• Vysávač je bezšnúrový a bezsáčový - preto sa s ním pohotovo a ľahko manipuluje zároveň odpadá problém s výmenou sáčkov
  • má dobrý sací výkon na bežné každodenné vysávanie výborný pomocník

Chcela som riešiť problém s každodennými chuchvalcami prachu na laminátových podlahách, s týmto vysávačom veľmi rýchlo za cca 10 mimút každý deň povysávam celý byt. Výrobok som si kúpila na základe kladných odporúčaní majiteľov tohto výrobku a určite by som ho aj ja doporučila ďalším záujemcom.

Eva Randuchová

Pridané: 5. augusta 2014

• bezdrôtové vysávanie
  • bezproblémové použitie každý deň
  • neupozorní svetlom na vybíjanie

dobrý výrobok

• bez káblov
  • jednoduché vysávanie
  • rýchlo použitelné
  • dlhá výdrž batérie

máme ho 4 mesiace, používame takmer každodenne, na rýchle povysávanie (hlavne po malých detoch) ideálny stroj

patrik

patrik

Pridané: 17. júla 2014

• Na prvy pohlad zaujimavy design
  • Kvalita prevedenie
  • Oproti Elektroluxu ma pre mna prijemnejsi zvuk
  • Skutocne kvoli vysavacej hlave moznost dostat sa kamkolvek,dokonca ciastocne aj pod postel
  • Zaujimava cena s darcekom v podobe rucneho vysavaca u predajcu,kde som kupoval
  • Vybrali sme ho aj preto,ze skutocne nan citam ozaj kladne recenzie a aj zaruka na bateriu plne 2 roky nieje na zahodenie
  • Zatial nic,akurat na prvy kontak sa zdal trosku tazsi,ale je to vec zvyku a aspon clovek vie,ze ma v ruke nieco poriadne

Je to moja prva skusenost s aku vysavacom,tak som zvedavy.Zatial som milo prekvapeny,trosku mam obavu o ten akumulator,ale ktovie,mozno milo prekvapi.

Pridané: 8. júla 2014

• dobrý výkon
  • trošku ťažší

Pridané: 16. júna 2014

Zakúpený v KupToTu.cz

• je super, dobre sa pouziva, rada vysavam odkedy ho mam

odporucam mojim priatelom, je spolahlivy, vzdy k dispozicii aj ked nejde elektrika, spolahlivo vysava, velmi dobra manipulacia, trochu mi chyba nastavec ktory by sa dostal do skar medzi nabytkom, inak nevidim ziadne nedostatky

Pridané: 5. mája 2014

fvoros

pokročilý

fvoros

Pridané: 3. mája 2014

(Upravené 3. januára 2016)

• Viac úrovní
  • Primeraná cena
  • Ovládanie
  • Výdrž batérie.
  • Kontrolka nabíjania má silná modré svetlo a večer osvetlí celú izbu. Nie je to nijak veľká nevýhoda lebo sa to dá niečim prelepiť. Cez deň to vypadá možno efektne, ale večer to je ako vianočný stromček.
  • Prepracovaný filtračný systém má aj svoje nevýhody a to ak sa snažíte povysávať napríklad natrhaný papier na väčšie kusy ako napr 5x5cm. Také kusy ostanú v kanáloch zbernej nádoby a pri väčšom množstve dokážu zablokovať prívod a teda znemožniť vysávanie. Nie je problém to vyčistiť ale nevysával by so takýto odpad to je lepšie pozbierať. U sáčkového vysávača by to nebol problém ten by povysával aj celú záclonu :)
  • Bordel okolo 1cm to zoberie v pohode.
  • Nie je vhodný na chlpaté koberce s dlhým vláknom. Tam sa to zamotá. Ale to asi všetky ktoré majú rotujúcu kefu.

Na úvod vysvetlím myšlienkové pochody vedúce ku kúpe výrobku. Máme tmavé parkety kde je vidieť na svetle každý vlas, omrvinku či prach. Po pozametaní metlou sa rozvíri prach a hneď to sadá späť a vysávač je otravný stále ťahať šnúru a ten čo máme hučí ako krava a z nechuťou to človek vyťahuje a o výmene sáčku ani nehovorím.
Tak som hľadal niečo pohodlnejšie, funkčné a čo by nestálo moc veľa peňazí.
-Zvažoval som aj robotický vysávač ale po študovaní recenzií a návodov som zistil že to je chujovina a nie je to zďaleka lacné. Prach sa väčšinou dostane do rohou a na horšie dostupné miesta kam by sa robot aj tak nedostal. Byt je dokonale poupratovaný len v reklamách v časopisoch o bývaní ale v realite by mal robot dosť prekážok ktoré denne nemám chuť odpratávať a tak by sa točil na pár metroch v strede miestností.
Tak som sa zameral na ručný vysávač. Tam ma najprv ťahalo praktické spojenie 2v1 kde je odnímateľný ručný vysávač. Po odskúšaní pár modelov som zistil že to má tak slabý ťah že to nie je 2v1 ale 2x nič. Tak som sa postupne dopracoval k tejto Rowente. Ta teraz niečo k tomuto výrobku.
Cena je primeraná ku výkonu a prevedeniu v porovnaní s tým čo je u nás dostať. Má to viac úrovní výkonu a tak aj rozdielnu úroveň hluku a výdrž batérie. Musím povedať že aj najvyšší výkon má celkom znesiteľnú hlučnosť ale slušne vysáva parkety už pri najnižšom výkone.
Hlavica sa po povrchu posúva bez námahy a žerie to bordel z podlahy pri pohybe dopredu aj dozadu. To len pre info lebo všetky Youtube reklamy na tento výrobok sú robené tak že je nasypaný úzky pruh bordelu a vysávajú to tak že na to idú presne špicom hlavice. Tak že vysáva v pohode celá plocha hlavice a pekne to zoberie bordel aj pri stenách. V porovnaný s inými čo som porovnával je výborne riešá dostupnosť do rohou a pohyblivosť hlavice.Až pri použití si človek uvedomí koľko rohou v byte má a to nie sú len štiry dohy izby ale každá skriňa, komoda ... vytvorí dalšie a dalšie a najviac bordelu prievan zanesie práve do rohou.
-Vysávač sa dobre ovláda aj keď sám o sebe je ťažší ako od iných výrobcov nijako to neprekáža lebo kým sa moc nenakloní tak väčšina váhy je prenesená na kolieska.
Vysávač dokáže stáť po naklonený rúčky dopredu a nie je tak potrebný žiadny dock či stojan. Je to praktické aj počas vysávania keď je potrebné niečo odsunúť a môžem tak vysávač pustiť a využiť obe ruky bez toho aby som musel vysávač niekam opierať alebo posúvať veci nohou a riskovať škrabance na podlahe.
-Nabíjanie je cez kábel kde sa zasunie koncovka do zadnej časti rukoväte. Nabije sa za cca 10 hod čo signalizuje zhasnutie led diódy. Na jedno nabitie sa dá povysávať 3 izobý byt min. 3x. Po vybití bliká modré svetlo. Ak sa dá nabiť na min 10 min. tak ešte pozbiera sily na dokončenie dosť velkéj plochy.
- Zberná nádoba je dostatočne veľká a vysypanie bordelu je jednoduchá a úplne čistá prácička. Vysunie sa nádoba ktorá je odspodu vyklopitelná a obsah sa tak vykydne do koša. Je až neuveriteľné koľko toho dokáže povysávať. Keby som byt len pozametal ledva by bolo niečo na lopatke. Aj pri častejšom vysávaní to pozbiera guču prach o objeme niekoľko deci litrov. Tak si vždy poviem že lepšie ako to mať v pľúcach.
- Občas vysávam aj stôl či kuchynskú linku. Keď sklopím hlavicu zoberiem vysávač na ruky a prechádzam po rovnom povrchu a múka, omrvinky ... sú hneď preč a čo popadalo povysávam zo zeme.
- Nemá to síce pedál na odmotanie vlasov ale kefu je možné vymontovať a očistiť. Prípadne priložiť kefu na vlasi ku rotujúcej kefe a tak sa vlasi vyčesú a vcucnú do hadice. Podobne funguje aj ten pedál u modelov Electrolux.
Ak sa tam namotá vela vlasov tak to už treba priečne prestrihnúť potom to ide lahko dole.

- Výrobok môžem len odporučiť. To čo som od výrobku očakával to plní dobre.
Jeho životnosť neviem odhadnúť ale to je dnes u všetkých výrobcoch veľká neznáma.

marta

Pridané: 16. apríla 2014

• dlhá výdrž batérie na 1 nabitie
  • vysoký výkon
  • výborná manipulácia

Som s ním minmoriadne spokojná, vrelo odporúčam do každej domácnosti s deťmi.

Verona

Pridané: 11. februára 2014

• Ľahký a pohodlne
  • Dostupne aj do kútov izieb

Odporúčam

Pridané: 9. februára 2014

velka spokojnost

Dušan Knižka

Pridané: 1. februára 2014

• Kompaktný
  • žiadne obmedzujúce káble
  • jednoduché a rýchle čistene

Je to ideálny pomocník do bytu kde niesu koberce. Na jedno nabitie povysavam cely byt . Nabijam cez noc, takže je vždy pripraveny k použitiu.

Monika

Pridané: 26. januára 2014

• vynikajúci,mala som možnosť vyskúšať starší typ,perfektne vysáva podlahu i koberce

odporúčam je perfektný

Pridané: 20. januára 2014

• bez kabla
  • kefka-tazko sa zbavuje vlasov

ale v pohode

Dedo

Pridané: 18. decembra 2013

• výkon
  • bez kabla
  • dlhá doba prevádzky na akumulátor
  • pohodlné na údržbu
  • pekný design

som veľmi spokojný

ejo

Pridané: 12. decembra 2013

(Upravené 12. decembra 2013)

Zakúpený v Electro World

• Funguje zena, nemusim ja :)
  • Draha nahradna bateria.

Odporucam.

Kety

Pridané: 23. novembra 2013

Zakúpený v Shoppie.sk

• lepší model oproti staršej verzii, zatiaľ ide ako má

mala som starší model
tento sa mi vidí lepsí a výkonnejsi
odporúčam vam ho

rassel

Pridané: 29. októbra 2013

Zakúpený v Electro World

odkedy ho mam, tak konecne pravidelne vysavam, predtym som sa k tomu nevedel donutit a musela to robit polovicka ... natahovanie hadic a kablov a podobne, stary vysavac stoji v kute a tento bol zakupeny len z dovodu potreby rychlo povysavat po psovi, ktory mi zacal na jesen menit srst, ale vysavam s nim cely byt, ma dostatocny vykon aj na tie 2 koberceky, co mam, inak s nim vysavam prevazne drevene a keramicke podlahy ... som s nim spokojny, ... dlhe nabijanie ma neotravuje, nabijam ho cca raz za tyzden (pocas noci), pretoze nevysavam nikdy 45 minut vkuse, ale mam byt povysavany vdaka lahkej manevrovatelnosti a dostatocnemu vykonu nemu do 10 minut ...

Pridané: 11. októbra 2013

kvalita za super cenu

Pridané: 7. októbra 2013

spokojna

SpD

Pridané: 17. júla 2013

Zakúpený v vzdy(.sk)

• Výkonnejší a tichší v porovnaní so starším modelom

Zobrazujem 1 - 50 zo 51 recenzií [ 1 ] 2

Electrolux ZB 3104