Kärcher WD 3 P 1.629-882.0

Diaľkové ovládanie na rukoväti

• Spokojný
  • , zakúpené v zlavacik.sk

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

• Za tú cenu super, splnil očakávanie.

Typ vysávača
vreckové
Napájanie
káblové
Diaľkové ovládanie na rukoväti

vysávač na mokro-suché vysávanie • vysávanie tekutín • integrovaná zásuvka pre priame napojenie elektrického náradia • nárazu odolný plášť • parkovacia zóna • filtračná vložka • hubica na tvrdé podlahy • štrbinová hubica • objem zbernej nádoby 17 l • maximálny príkon 1 000 W • dĺžka kábla 4 m

• , prevzaté z Heureka.cz
    • měl jsem doteď malý a jiné značky‚který při každém spuštění vyfoukl prach a proto jsem potřeboval něco většího a lépe těsnícího a to se mě tímto Karcherem podařilo splnit dále je lehký a dobře saje
    • žádnou jsem zatím nenašel

• Spokojný
    • Vynikající výkon
    • Spouštění odsávání připojeným zařízením, pilou, bruskou
    • Redukce na různé přístroje
    • Sáčkový i bezsáčkový provoz
    • Velmi lehký
    • , zakúpené v zlavacik.sk

• , prevzaté z Heureka.cz
      • Skvělý vysavač, lehký, dobře se s ním manipuluje. Vysaje špínu z koberečků, ze kterých to obyčejným vysavačem nešlo. Skvěle vysaje špínu z rohů.
      • Šňůra by mohla být delší, to je jediné, co mě napadá.

Nic.

• , prevzaté z Heureka.cz

Zakoupeno jako vysavač na nepořádek při rekonstrukci bytu. Při použití papírového válcového filtru se při vysávání jemného prachu filtr brzy zanese a vysavač ztrácí sací výkon. Filtr lze ale vyčistit nebo vyměnit a je zase ok. Když jsem dříve používal klasický sáčkový domácí vysavač na koberce, vždy jsem jej zničil (sáček se většinou protrhl a prach šel do motoru, který se přehřál). Tento vysavač funguje při údržbě filtru dál bez potíží. Výhodou je také funkce odsávání nepořádku např. při broušení, řezání apod. Pokud ji podporuje bruska, pila atd.

• Multifunkčnost
      • Saje dobře, jezdí také, kompaktní rozměry,...
      • Zatím nic
    • , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

• Za tú cenu super, splnil očakávanie.
    • , zakúpené v KÄRCHER čistiaca technika

• vykonny - silnejsi tah ako 2kW hobby vysavac
      • velky objem vrecka - prve pouzivam uz 9 mesiacov
      • odolny
      • kratky a tvrdy napajaci kabel
    • , prevzaté z Heureka.cz

Vysavač jsem koupil jako příslušenství do dílny, potřeboval jsem i zásuvku na připojení k pile atd. Používám jej zatím krátce a jeví se mi jako velmi vhodný. Snadná manipulace, pojízdná kolečka, šňůra sice kratší, ale vzhledem k tomu, že nemá samonavíjení a nejde ji "schovat", delší by asi při smotání dělala problémy - proto využívám prodlužku. Výměna sáčků snadná, jejich cena je ale poměrně vysoká - na internetu se ale dají najít dodavatelé o hodně levnější. Pokud jde o nástavce - pro dílenskou práci mi vyhovují ty, které byly s vysavačem dodány a žádné další zatím nepotřebuji. Oceňuji úchyty pro odložení nástavných trubek na těle vysavače, mám je po ruce, nepřekážejí a nemusím je hledat. Výkon vysavače se mi pro mou práci jeví jako dostatečný - spolehlivě vysaje v dílně všechen nepořádek z podlahy, snad by se hodil ještě nějaký nástavec s jemným kartáčem pro sběr prachu na policích a podobně. Zatím jsem spokojen.