ETA Canto 1481

Parketová hubica
Prachová kefa

• vysávač má silný ťah
    • dlhá šnúra

S vysávačom sme spokojní. Máme ho aj doma a kúpili sme ho aj do práce. Má silný ťah, nie ako niektoré vysávače, ktoré ako keby ani nevysávali. Výhodou je aj dlhá šnúra.
    Nadstavec na vysávanie kobercov - tak ten neviem ako hodnotiť. Je ohybný do strán, takže sa s nim na jednej strane dobre vysávajú miesta okolo nábytku, no na druhej strane pri vysávaní priestoru "bez prekážok" sa mi niekedy nadstavec sám vyhne do strany... ale to je možno iba sila zvyku.
    Ako píšem, sme spokojní a kúpili sme si ho už druhýkrát (jeden domov a druhý do firmy).

silný ťah, tichý chod, som max spokojná, môj 2. vysávač od ETY

Parketová hubica
Prachová kefa

Eta Canto 1481 90000, Vreckový vysávač

CANTO - NAJSILNEJŠÍ VYSÁVAČ OD ETY, ČO ŠETRÍ VAŠE PENIAZE

ETA Canto je chytrý silák medzi našimi vreckovými vysávačmi. Má extrémny sací výkon 530 W a vďaka efektívnemu motoru o 30 % nižšiu spotrebu, než bežné vysávače. Takže za 5 rokov vám ušetrí nejakých 30 EUR a to ani nehovoríme o tom, že sme ho vybavili vrstvami odhlučnenia, takže aj pri tom výkone zostal bezvadne tichý. S jeho bohatou výbavou, napr. s hubicou Diestro s otočným kĺbom o 180° a prepínaním na podlahy a koberce, vymetie všetky kúty raz dva.

Už ste videli vysávač, čo vám ušetrí 30 EUR? Dajte našemu Cantu 5 rokov a máte to doma. Má totiž o 30% nižšiu spotrebu energie, než bežné vysávače.

ETRÉMNY SACÍ VÝKON
Canto je silák medzi vysávačmi - má sací výkon 530 W.

ŠETRÍ VAŠE PENIAZE
Efektívny motor má o 30 % nižšiu spotrebu energie než bežné vysávače, za 5 rokov tak ušetríte zhruba 30 EUR.

EXTRÉMNE TICHÝ SPOLOČNÍK
Vybavili sme ho tromi vrtsvami ohlučnenia, takže si aj pri extrémnom sacom výkone zachoval príjemnú tichosť. Rušiť vás rozhodne nebude

VLASTNOSTI

* Predĺžená záruka 5 rokov na motor
* Ekologický motor 1200 W (max. 1600 W)  s úsporou elektrickej energie až  30 %
* Najväčší sací výkon vo svojej kategórii  530 W
* HEPA filtrácia č. 12  -  zachytí 99,5% prachových mikročastíc
* Trojplášťové uloženie motora zaručuje mimoriadne tichý chod vysávača 77 dB (A)
* Nožičky zaišťujúce dokonalú stabilitu v pohotovostnej polohe
* SOFT START nezaťažuje el. sieť
* Filtrácia: Syntetické vrecko na prach o objeme 3 l
* Signalizácia plnosti vrecka na prach
* 7 násobná filtrácia
* Akčný rádius: 10 m  (dĺžka prívodného kábla 7 m)
* Elektronická regulácia sacieho výkonu
* Predĺžená záruka 5 rokov na motor

PRÍSLUŠNESTVO (súčasťou balenia)

* Kovová teleskopická trubica
* Diestro hubica otočná o 180°
* Malá turbohubica na čalúnenie
* Štrbinová hubica, hubica na čalúnenie, kefka
* Adaptér k Eta unibag  č. 11+ 2 vrecká Unibag

DOPLNKOVÉ PRÍSLUŠENSTVO (nie je v balení, možnosť dokúpenia)

• Turbo hubica ETA 196790040
• Turbo hubica ETA 096990001 (Nero)
• Hubica na tvrdé podlahy ETA 746800210

• dlhá šnúra

silný ťah, tichý chod, som max spokojná, môj 2. vysávač od ETY

výkonný

• , zakúpené v TIBI ELEKTRO

Objednala som si tento vysávač na základe dobrých hodnotení. Chcela som niečo výkonné a on ozaj výkonný je. Na podlahy používam plný výkon a na koberec polovičný (pri plnom výkone som ho nemohla posúvať po koberci, je úplne prisatý ku kobercu). Písali o ňom, že na podlahách zanecháva čierne šmuhy(čoho som sa obávala,keďže máme doma prevažne podlahy), ale zatiaľ sa mi to nestalo. Je trocha ťažší, ako bol starý.Jediná malá nevýhoda, že z výfukového otvoru ide dosť veľké teplo, čo v týchto horúčavách nie je veľmi vhodné. Ale keď to zhrniem, je to vysávač, vysáva veľmi dobre, odporúčam.

• , zakúpené v TIBI ELEKTRO

• regulácia výkonu, čo nie je v popise výrobku

v popise výrobku nie je regulácia výkonu, čo je nepresnosť, ale nevýhoda to nie je

• Tichý a výkonny pokiaľ sa vyberie Hepa filter
    • saci vykon nieje taky ako som ocakavala
    • Hepa filter vydáva vysoký hluk pri vysávaní a dosť znižuje výkon vysávača
  • , zakúpené v TIBI ELEKTRO

• Za nízku cenu som kúpila výkonný vysávač. Vysávač odporúčam.

• - dobrý výkon
    • - sacia hadica je z nekvalitného plastu, do dvoch rokov bola dolámaná na polovicu,
    • - kolieska vysávača drú ,treba premazať silikónovým olejom,
    • - veľmi ťažko sa otáča sacia hadica v ukončeniach,
    • - nesvieti ukazateľ naplnenia vrecka,

- ak by neboli uvedené nedostatky bol by som s výsávačom spokojný

• Velmi vysoký výkon a je celkom dosť tichý. Páči sa mi aj velý rádius takže nemusím používať predlžovačku.
    • zatial nič

Odporúčam kúpiť. Pomer cena-výkon je super.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Ohromujúci sací výkon, tichý,pohiódlná manipulácia, ľahká údržba,dostupnosť náhradných sáčkov

Vynikajúci vysávač.