Electrolux ZEO 5420

suché
Prevedenie
vreckové

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Praktický (skladný, typizovaný (vrecko)), výkon a vybavenie za dobrú cenu.
    • Trošku hlučnnejší, ale s pomalým nábehom sa to dá.
    • Treba dávať pozor na presnosť pri zakladaní vrecka.
    • A opatrne otvárať/zatvárať úložný priestor na nádstavce.

Primeraná cena za relatívne kvalitný produkt. Výkon, praktickosť vysávača a typyzovanosť vrecka, ktoré zoženiete všade ma presvedčili. Trošičku hlučnejší než na čo som u tejto značky bola zvyknutá.

Daný typ sacieho zariadenia je pre bežného užívatľa určite správnou voľnou

• skladny, lahky, pohyblivy, aj pri min. vykone ma dobry tah
    • ani nie vysoka hlucnost, ale neprijemny, akoby vysokofrekvency zvuk ...

v danom case pri danych parametroch najlepsia cena

Filtrácia: HEPA FILTER

Elektronická regulácia výkonu

Teleskopická trubica

Parketová hubica

Štrbinová a hubica na čalúnenie

Vhodné vrecká: typ S-bag

Hmotnosť 6,6 kg

Čierna

Príkon 2000 W

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• Praktický (skladný, typizovaný (vrecko)), výkon a vybavenie za dobrú cenu.
    • Trošku hlučnnejší, ale s pomalým nábehom sa to dá.
    • Treba dávať pozor na presnosť pri zakladaní vrecka.
    • A opatrne otvárať/zatvárať úložný priestor na nádstavce.

Daný typ sacieho zariadenia je pre bežného užívatľa určite správnou voľnou

• skladny, lahky, pohyblivy, aj pri min. vykone ma dobry tah
    • ani nie vysoka hlucnost, ale neprijemny, akoby vysokofrekvency zvuk ...

v danom case pri danych parametroch najlepsia cena

• nie je hlučný
    • výborne saje smeti a vlasy aj bez kartáčka
    • je ľahký
    • má nastaviteľnú trubicu

Vysávač bol za dobrú cenu ale hlavne mal výkon čo som hľadala. Bol to jeden z mála vysávačov kt.mal aj extra nadstavec na tvrdé podlahy.

• , zakúpené v HEJ.sk

• silný sací výkon, za pár minút mám povysávané a bez námahy
    • kovová trubica
    • pevné vyhotovenie
    • dosiahne dostatočne ďaleko

jednoznačne odporúčam kúpiť. Je to skvelý vysávač za skvelú cenu

• , zakúpené v HEJ.sk

Je veľmi praktický na uschovanie, výborný výkona a vynikajúca cena. Odporúčam !

• - dizajn
    • - sáčky s-bag
    • - pribalené rôzne príslušenstvo
    • - celkovo spokojnosť

Tento vysávač som vybral preto, lebo mám doma veľa sáčkov s-bag po pôvodnom vysávači. Aj recenzie od ostatných majiteľov boli pozitívne a aj jeho cena bola výhodná. Odporúčam ho aj ostatným, ktorí hľadajú malý, šikovný a cenovo výhodný vysávač.

Uplná spokojnosť

• , zakúpené v Andrea Shop

• pomer cena - vykon, vbava

kvalita, vybava za rozumnu cenu

ui