Electrolux ZB 6106

• , zakúpené v DATART.sk

• Vyborny vykon
    • Pomer cena kvalita
    • 2 rychlosti
    • Tlacitko on/off nemusite pocas vysavania drzat, staci zapnut a ked dovysavate vypnut
    • Lahke cistenie
    • Pribaleny nasadec - kefka - na jemne povrchy
    • "Sosacik" sa da vytiahnut a tak dociahnut na nedostupne miesta
    • Pribaleny aj stojan, ktory sluzi ako odlozisko, ale aj nabijcia stanica
    • Pekny dizajn
    • Ma male kolecka ktore su potiahnute materialom velmi setrnym k nabytku a neposkriabe ho
    • Ked cistite vysavac, treba ho oplachnut vodou a vsetko ususit. Samozrejme plast staci aj utriet a vyschne rychlo, ale filter, ktory je z nasavajuceho materialu schne dlho (do 24h).

Kupila som ho mamine k narodeninam, lebo si velmi zelala rucny vysavac, ktory bude mat aj dobry vykon (ona ja tak trosku maniak do upratovania). Po dlhom vyberani, precitanych recenziach a radach predavaca, som sa rozhodla pre elektrolux, pre pomer ceny a kvality.

• vynikajúci ťah a prepracovanie

Vysávanie
suché
Napájanie
akumulátorové

Ručný vysávač ELECTROLUX ZB6106 ponúka inteligentný dizajn a silný výkon. O inteligencii hovoria napríklad malé kolieska ktorými je tento vysávač vybavený. Sú veľmi nenápadné ale praktické. Vysávač sa kvôli nim oveľa ľahšie používa a ovláda a vysávanie s ním je hračka ktorú zvládnu aj deti. A okrem tohto kolieska aj chránia váš nábytok. Ručný vysávač ELECTROLUX ZB6106 je vybavený aj cyklónovým systémom. Ide o to že cyklónový prúd roztočí prach v nádobe a prach sa tak Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Vynikajuci tah, dve rychlosti, velmi lahka manipulacia, dve rychlosti, lahko sa cisti, kratko nabija, vykon drzi bez ohladu na naplnenie filtra, dobra dobijaca zakladna, mame umiestnenu na zemi, po nastudovani sme volili 6101 WDT, sice najdrazsi, ale oplati sa, vyhoda, ze hubica je nasadzovatelna, nie vysuvacia, ktora sa lahko zasuva. Kupili sme ho ako vypredajovy v NAY, povodne sme chceli Rapido ZB 6114, ale uz sa vypredal a novy model bude az 3/16, tento ma 14,4 V motor. Ale nelutujeme, ze sme nakoniec zobrali ako nahradu tento 7,2V, svojim vykonom pokryje o 300% nase poziadavky. Velakrat, ked cakame navstevu s nim pobeham obyvacku, halu a aj chodbu na 2. stupen sania a staci to. Nemusim vytahovat snurovy vysavac.
    • Mohol by byt menej hlucny, tak 65decib. by stacilo, neprekticky navod, nelogicke a nepopsane ako maju svietit led diody, mali byt modre, su oranzove a svieti len jedna.

Velmi dlho som vyberal, skusal som aj Rapido 5112, ale nevyhoda Ni-Mi bateria. Dnes sa uz neoplati tento typ. Li-On je jednoznacne volba do buducnosti. Stal sa momentalne viacej pouzivany ako snurovy, nerad ho vyberam a skladam naspat, aj ked je to velmi prakticky Elektrolux. Znacka Elektrolux nezklamala, mame ladnicku dvojkompres., zehlicku, oba vysavace od Elektrolux a zatial len spokojnost. Aby som po vyprati filtra nebol odkazany cakat 24 hod na uschnutie, kupil som si este jeden a striedam. Velmi pekna farba, ale mam model WDT. Prijemne drzanie, pohodlne vkladanie na stojan, ktory lezi v skrytu obyvacky. Vnucka sa bavi rozsypanim vsetkeho co moze, ryza, piskoty etc. vsetko bez problemov tento spolyka. Tento produkt sme povodne nezamyslali, chceli sme 6114 má 14,4 V motor, ale ten sa vypredal a uz nie su dodavky a novy bude az 03/16. Zo vsetkych vsetkych co sme porovnavali bol najlepsi, na druhom mieste 5112 a aj 4116 nie je zly, ale len tento ma Li-Oin bateriu, oplati sa priplatit. Oproti konkurencii nebadat snizenie vykonu pri zaplneni nadobky. Zachytava vela prachu, som nim prekvapeny, uneseny a predcil moje poziadavky aj ked ma len 7,2 V motor. Len k takemu vynikajucemu vykonu by mohlo byt aj rozsirujuce vybavenie, chyba mekka kefka, ktora sa k nemu nedodava, aj ked je najdrazsi 70-79€. Vnucka sa nemoze nabazit pri vysavani toho co vysype s radostou jej priznacnej ked sa jej trocha nevenujeme.Spracovanie, presnost a tesnost na vysokej urovni. V tomto roku je to pre mna najlepsia kupa, partnerka je velmi spokojna, vyhoda 2 rychlosti, najme na stole s ubrusom ap. Na tak drahy rucny 79?90€ by mal mat lepsie prepracovanu signalizaciu nabitia a vybijania aku, myslim si, ze tri ledky biela - stav kedy je nabity a nenabija sa,zelena dobija sa , zlta napoly vybity, oranzova skoro vybity cervena -stop vybity, by nemala byt u tak stabilnej baterie ako je Li-On problem pre vyrobca. Uz som odporucil aj synkovi, cakal ako si vyberiema uz si aj vyskusal.

• dobrz tah

doporučujem

• , zakúpené v eleo.sk

• Li-ion bateria
    • Teleskopicka strbinova hubica
    • Neviem ako je to u inych vyrobcov, ale nie som stotozneny s nabijacim stojanom u electroluxu, aj ked pri tomto modeli je to o nieco lepsie

Kedze ma Li-Ionovu bateriu, moze sa nabijat aj ked nie je vybyta.
    Stojan na nabijanie ma nastavitelnu polohu (ina verzia s ktorou mam skusenot ho ma kolmy a vysavac sa tazsie nasadzuje), ale aj tak sa nan vysavac musi umiestnit rukovatou dole. Ocenil by som ak by sa dal vysavac vlozit do stojanu s rukovatou hore. Ale inak tam drzi dobre.
    Vyrobca sa chvali jednoduchsov manipulaciou, pretoze vysavac ma kolieska. Ale nie vzdy je to vyhoda.
    Je lahky, dobre sa drzi, vyprazdovanie je dobre riesene. Zasobnik na spinu ma oddelovaciu prepazku a teda pri otvarani sa nemoze stat ze sa smeti vysypu. Filter ma aj sikovny "vyprasovaci" system.

Je to prespekulovany pristroj...az na ten stojan, ktory ma stale muchy.

Som spokojny a odporucam.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Dobrý sací výkon, ľahké čistenie, ľahká manipulácia, lionová batéria, ktorá lepšie znáša časté nabíjanie - nabíjať je nevyhnutné v podstate po každom vysávaní, aby bol vysávač pripravený na nasledujúce použitie, dve rýchlosti sania
    • Vysúvacia sacia rúra sa pohybuje príliš ľahko, už pri malom tlaku sa zasúva naspäť. Batéria by mohla vydržať dlhšie.

Dobrý výrobok, spĺňa očakávania, ktoré sme od neho mali. Veľmi dobrý pomocník pre rýchle upratanie, odporúčame. Určite sa objaví pod vianočným stromčekom u niekoho z naších blízkych.

• -na ručný vysávač dobrý ťah
    • - dizajn & ergonómia
    • - slabá výdrž batérie (ca 15 min práce), možno sa to zlepší po viacerých cykloch nabitia a vybitia

Definitívne zhodnotenie bude možné po dlhšom čase, prvý dojem nie je najlepší...

• , zakúpené v OKAY.sk

Funkčný, ľahký.

• celkovo super

ok

• , zakúpené v Andrea Shop

• Určite výkon. Výsavame cez piesok (pri dvoch deťoch keď prídu zvonka) ,omrvinky,chumáče vlasov s prachom.
    • Rýchle nabíjanie.
    • Dobre čistenie.