Bosch BKS 4003

• - ľahká "údržba - čistenie
    • - rýchle doručenie
    • - nevyhovujúce (slabé) upevnenie na stenu, po úprave drží
    • - citlivý vypínač je treba sústavne držať
    • - osvetlenie pripojenia na zdroj, by bolo užitočnejšie, keby signalizovalo proces nabíjania a pri plnom nabití sa vyplo.
    • - slabší sací výkon.

Nákup neľutujem. V budúcnosti, pri nákupe tovarov, po dizajne, pred cenou uprednostním úžitkové vlastnosti a až potom cenu.
    Obchod totiž ponúkal niekoľko ďalších podobných tovarov, s lepšími úžitkovými vlastnosťami - s vyššou cenou.

• na konci je úzka trubuca na vysávanie nečistôt

inak OK

• , zakúpené v DATART.sk

Dobrý výkon, ľahká obsluha, pekný dizajn a ľahké čistenie.

Typ vysávača
Objem vrecka/nádoby na prach
0.3 l
Vysávanie
suché

Ručný akumulátorový vysávač Bosch BKS4003 pre vysávanie bez káblu. Disponuje ľahko odstrániteľným zásobníkom na prach. Inovácie umožňujúce vysávanie bez filtračného vrecka. Prachová nádoba predstavuje filtračné médium, ktorým je možné vysávať až do maximálne uvedeného obsahu filtru bez straty sacej sily. Nasatý vzduch s prachom a nečistotami sa vnútri nádoby urýchli, prach a nečistoty sa odstredivou silou oddelia a vyfúknu sa do priehľadné nádoby. Prachovú nádobu je možné Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• - zaujímavý dizajn
    • - slabší sací výkon.

• na konci je úzka trubuca na vysávanie nečistôt

inak OK

• , zakúpené v DATART.sk

Dobrý výkon, ľahká obsluha, pekný dizajn a ľahké čistenie.

• , zakúpené v Alza.sk

• Som s ním spokojná

ODPORUČAM !

• výkon
    • výzor
    • je menší ako čo som mal predtým
    • tichý
    • funguje len pri stlačenom tlačítku, ale je to v pohode.

Celkom som spokojný s produktom.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Bosch je značka tak spolieham na kvalitu zatiaľ je to všetko v poriadku, dobre sa s ním pracuje, dobre vysáva, sme spokojní.

Používa sa dobre, je v poriadku, vysáva perfektne.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Výkonný, ľahký a praktický.
    • Je nutné pri vysávaní držať spúšťač vysávania,
    • čo je dosť nepohodlné.
    • Bolo by vhodnejšie systém nastaviť na možnosť zapnutia a vypnutia.

Šikovný rodinný vysávač pre praktické využitie.

• Hlavne neni hlučný.
    • Som s ním veľmi spokojná.
    • Pri dobití batérie by mohlo svetielko zhasnúť.

Tento produkt ma zaujal a Vy ste ho mali aj z výhodnou cenou preto som si ho u Vás zakúpila a som zatiaľ veľmi spokojná,kľudne by som ho odporučila aj svojim známim.

• , zakúpené v OKAY.sk

Za tú cenu super výkon, bola to dobrá kúpa. S týmto produktom som veľmi spokojná.

• dlhá doba prevádzky
    • dobrá savosť
    • šikovný do ruky
    • silné svetlo indikátora nabíjania

kúpila by som si ho aj napriek nedostatkom
    uvidím, koľko rokov mi vydrží...