Bosch BBH MOVE 3

Vysávanie
suché
Prevedenie
bezvreckové

veľmi dobrý pomocník na každodenné upratovanie, mala som už elektrolux ale tento produkt sa mi vidí silnejší a lepší

• , zakúpené v HEJ.sk

Tento produkt mi bol doporučený okruhom známych . Zatiaľ som sním spokojný . Chýba mi k nemu návod na správnu obsluhu pri nabíjaní akumulátora a údržby produktu v Slovenskom jazyku, nie každí , hlavne starší nie je jazykovo vybavený aby sa našiel v ponuke dodaného návodu.

Ok

bezvreckové

Tyčový akumulátorový vysávač

• Farba: fialový
  • 2in1: Aku-a ručný vysávač v jednom

Samostatne stojaci bez nutnosti umiestnenia do držiaka alebo dokovacej stanice

Veľmi skladný vďaka sklopnému madlu

Elektrická kefa

Tryska na špáry

Štetec na čistenie vysávača

• Kapacita zásobníka: 300 ml
  • Nové batérie Ni-MH: ekologické, veľmi výkonné

Indikátor stavu batérie

Napätie: 14,4 V

Umývateľný filter

Možnosť umiestnenia nabíjacej stanice na zem i na stenu

Hmotnosť 2.8 kg (bez príslušenstva)

• Rozmery (V x Š x H) v cm: 113 x 25,5 x 20
  • EAN: 4242002523019

Ok

• Zatiaľ funguje bez problémov

Potreboval som takýto výrobok a zatiaľ som s ním spokojný.

• , zakúpené v HEJ.sk

Skladný, vždy poruke, dostatočne výkonný, výborný do bytu, kde sú zvieratá- pes, mačka.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Zatiaľ ho mám krátko, ale som spokojný. Konečne nezavadzia žiadna šnúra a vysávanie je rýchlejšie ako pred tým
    • Zatiaľ som nedostatky nezistiľ

Spokojnosť

• Nemám pripomienok....doporučujem.

Už si to bez tohoto vysavača neviem ani predstaviť.

spokojná

• ľahký,
    • vždy k dispozícii,
    • dobrá manipulácia,
    • jednoduchá obsluha
    • jednoduché čistenie
    • dobrá cena
    • zatiaľ som na žiadne zápory neprišla,
    • určite by som ho odporučila

Pre tento výrobok som sa rozhodla na doporučenie známej, už som mala možnosť zistiť, že som urobila dobrý nákup a ešte k tomu aj za dobrú cenu, s výrobkom som maximálne spokojná, je vždy po ruke, zatiaľ som nezistila žiadnu chybu. Určite ho odporučím svojim známym.

• rýchlo a ľahko sa dá povýsavať,bez vyťahovania veĺkého vysavača
    • trochu ťažký

OK